Ürituste korraldamine ja aktiivne puhkus Hipodroomil

Ürituste korraldamine ja aktiivne puhkus Hipodroomil

Tallinna Hipodroom – hobustele koht, kus töötada; inimestele paik, kus meelt lahutada.

Tallinna hipodroom korraldab igal aastal 15 traavivõistlust. Võistlused pole aga kaugeltki vaid trobikonna traavlite pingeline mõõduvõtt – samal ajal on need võimalus meie külastajatele. Need on vahvaks võimaluseks siin sünnipäevi pidada ja ettevõtete jõulupidusid korraldada. Võib tulla sõpruskonniti, et lihtsalt lustida.

Kui meie külalised leiavad peoks põhjuse, siis meie anname peole ainukordse keskkonna, mille sarnast pole kogu Läänemere idakaldal. Näidata, rääkida ja pakkuda on meil palju ning põnevat!
Külastajad saavad rentida ratsutamiseks kas hobuse või poni. Nii ühel kui teisel on sadul juba seljas ja karv läikima löödud.

Julgemad pääsevad elukutselise kutsari kõrvale kaarikusse demovõistluse starti.

Uudishimulikud võivad kogenud giidiga minna sepikotta ja tallidesse.

Ajaloohuvilised saavad teada palju uut Baltimaade vanimast ja Läänemere ainsast „vana tüüpi“ hipodroomist. Hobusehuvilised aga sellest, kes on võidusõiduhobune ja kuidas temast tipp-sportlane vormitakse.

Hasartsele rahvale korraldame toto-mängu workshopi, kus värsked oskused saab kohe ka proovile panna.

Edevamatele korraldame fotosessiooni. End noobliks pidavale ettevõttele saab organiseerida ettevõtte-nimelise karikajooksu. Lõppude lõpuks aitame kuulekal väimehel kasvõi oma kalli ämma-nimelise karikajooksu korraldada.

Leidke vaid peoks põhjus ja meil on suur au see pidu kirevaks teha.

Vihje vallalistele: Iga romantiline suhe on oma alguses õrn – vajab tärkamiseks romantilist ümbrust. Hipodroom on juba oma olemuselt romantika esiema!