Prix de Diane Longines

16 juunil toimub Prantsusmaal Chantilly hipodroomil ülipõnev Prix de Diane Longines!

Kell 11.00 toimuvad vana Chantill mõisa vastas kõige suurejoonelisemad ratsavõistlused noortele märadele, auhind Prix de Diane Longines. Parimad hobused võistlevad 2100m distantsil 500000 Eurole.

See auhind on nimetatud jumalanna Diana auks ning seda on peetud juba 170 aastat. Esialgu said turniiril osaleda ainult Prantsusmaal kasvatatud märad kuid alates 1944 aastast saavad sellel võistlusel osaleda ka välismaist päritolu hobused.

2011 aastal sai võistluste ametlikuks partneriks Šveitsi kellafirma Longines. Seetõttu saab võitja lisaks rahalisele auhinnale ka kas käibeloleva või vintage-kellamudeli. Sel aastal annab auhindu üle firma saadikuks olev näitleja Simon Baker. Noorte ratsanike toetuseks toimub spetsiaalne Longines Future Racing Stars võistlus.

Hobuspordi fännid kogunevad Chantillis mitte ainult võistluste pärast. Hipodroomi kõrval asuval Village de Diane toimuvad elava muusikaga luksuslikud koosviibimised , piknikud rohelisel murul, meisterklassid, klassikalised kotijooksu võistlused.

Külalised saavad osaleda ka kleiitide võistlusel ja esitleda avalikkusele oma elegantseid riideid. Muide, dress-code on siin vähem konservatiivsem kui Royal Ascoti võistlustel. Mehed ei pea kandma frakki ja silindit ning daamid ei pea kandma kübarat.

Õhtu edenedes seltskonna esialgne vaoshoitus muutub vabamaks, nauditakse elektroonilist muusikat ja tantsu.
Prix de Diane Longines on elegantsete külalistega ja galopirajal põnevate arengutega väga ilus sündmus Ärge ülekannet maha magage!

Rohkem infot jookus kohta leiate siin: https://www.pmu.fr/turf/16062019/R1/C4/E_QUINTE_PLUS

Teha oma panus saab siin: https://www.toto.ee/et/horsebetting

Registreerimine ja LIVE siin: https://www.toto.ee/et/horsebetting/Users/Register

Info: info@toto.ee +3725260081 (Mihkel Gull)