Pole halba ilma

Pole halba ilma, on vaid sobimatu riietus

Ja see on tõesti nii – me arvame, et halba ilma pole, on vaid sobimatu riietus. Talvel kipvad osad inimesed „talveunne“ jääma, mõnedele sobib jalutuskäik talvises metsas. Osad eelistavad hubasest äraolemisest oma kodus tassikes tüümiani teega. Ka nii võib kuid – siis jääte ilma talvisest ilust.

Seega soovitame teil soojalt riietuda, valada tee oma kruusist mugavasse matkatermosse ja minna Tallinna hipodroomi promenaadile. Miks just siia? Esiteks – võite meid külastada ja hobuseid näha. Teiseks – võite nautida väga maalilist marsruuti, mis viib teid hipodroomilt otse Shtromka liivarannale.

Jalutades saate imetleda lumekapsliga kaetud puid, mõelda asjadele, mille teostamiseks ei ole aega olnud, kuulata kõrvaklappides oma lemmikalbumit või hoopis pea mõtetest tühjaks teha. Lühike jalutuskäik värskes õhus võib mõnikord päästa kõige lootusetuma päeva, aga hea päeva veelgi õnnelikumaks muuta! Lisaks aitab see leevendada töönädala jooksul kogunenud stressi ja värskena uuele nädalale vastu astuda.

Loodame, et olete otsustanud järgida meie nõuandeid ning ennast juba sooja salli mässinud. Ärge unustage pilte teha ning neid meiega jagada!