Kuidas huvitavalt aega veeta ja uusi meeldivaid elamusi saada Tallinna Hipodroomil

Kui olete üle 30, on järjest keerulisem välja mõelda, kuidas nädalavahetust veeta.
Teatrid, muuseumid, kohvikud – see kõik on juba nii tuttav. Ikkagi tahaks huvitavalt aega veeta ja uusi meeldivaid elamusi saada.

Samuti on soov saadud emotsioone sugulaste ja sõpradega jagada, õppida tundma midagi tundmatut seejuures eelarvet lõhki ajamata. Tundub keeruline ülesanne olevat?
Sugugi mitte, kui tulete Tallinna Hipodroomile. Just see on see paik ja just see on see koht, mis teid ootab!
Hiljuti oli meil külas terve jalgpallimeeskond️! See sõpruskond said teada palju huvitavaid fakte hipodroomi- ja traavivõistluste kohta, neile avanes uus, senitundmatu hobuspordi maailm.
Alljärgnevalt meie külaliste arvamus traavivõistlustest ja favoriidi valimisest:
‼️“Lemmiku valimine polnud sugugi keeruline, selleks on olemas traavivõistluste kava. Lisaks saatsid meid terve päeva jooksul hipodroomi töötajad, kes olid alati valmis küsimustele vastama. ”‼️
🏆️Traavivõistluste jälgimine liidab inimesi. Võitja valimiseks tuleb tugineda intuitsioonile, igaühel töötab see omamoodi. Nii et tulised arutelud on osa protsessist.
🏆️Päev hipodroomil tähendab pidevat liikumist! Tuleb jõuda pilet osta, oma lemmikule kaasa elada, vaadata auhinnatseremooniat, teha õige nurga alt suurel kiirusel jooksvast hobusest pilt. Istumiseks pole lihtsalt aega!
🏆️Lisaks teevad meie töötajad teile põneva ringkäigu hipodroomi tallides tutvustades teile nende asukaid.
🏆️Ainult ühe päeva jooksul saate muljetavaldava annuse adrenaliini, ennast välja elada, traavispordiga tutvuda, sõpradega vestelda, hingata värsket õhku ja võib-olla on teil tulevikuks ka uus hobi!

Kui soovite korraldada oma sõpradele meeldiva puhkuse, veeta aega perega või suhelda kolleegidega mitteametlikus keskkonnas – külastage Tallinna Hipodroomi!

На изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, небо, облако, дерево, обувь, лошадь и на улице

На изображении может находиться: дерево, небо, на улице и природа