Lugu sellest kuidas elab Tallinna Hipodroom

KAS HIPODROOM ON RIIGIASUTUS? Lugu sellest kuidas elab Tallinna Hipodroom

Paljud teist arvavad, et Tallinna Hipodroom on ühiskondlik asutus, mis tähendab, et ta saab riigilt rahalist toetust. Aga see ei ole. Hipodroom on eraomandis ja töötab tänu sponsorite ja investorite abile, samuti sõprade ja vabatahtlike toetusele.

Võistlusraja ülalpidamine on väga aeganõudev ja kulukas. Raja hooldamine, erivarustuse rentimine, elekter, palgad töötajatele, võistluste korraldamine ja läbiviimine – kõik see nõuab palju rahalisi vahendeid. Selle eest peame ise hoolt kandma.

Vaatamata paljudele probleemidele, armastame oma äri, sest meie hipodroom on eriline koht.
Ta on tõeline kultuurimälestis koos rikkaliku ajalooga – lõppude lõpuks avati see peaaegu sajand tagasi, aastal 1923. 60ndatel aastatel sai temast ainus ametlik aastaringselt töötav hipodroom Balti riikides.

Täna on hipodroom koduks kõigile neile, kes armastavad traavisporti ning tema eest tuleb head hoolt kanda. Selleks, et asi areneks ja õitseks otsime regulaarselt sponsoreid kellega koostööd teha. Anname rendile talle, organiseerime huvitavaid ja kaasakiskuvaid sündmusi.

Ilma sinuta, meie külalisteta ja vaatajaskonnata oleks see meie jaoks veelgi raskem. Iga kord, kui külastate meie ekskursioone, kursusi, koolitusi ja võistlusi, panustate totalisaatoril, toetate ka meie üritust. Iga kord, kui räägite oma sõpradele traavivõistlustest, aitate seda ala populariseerida. Lõppude lõpuks on Tallinna Hipodroom ainus koht riigis, kus saab vaadata suurepäraseid hobuste võiduajamisi!

Me oleme harjunud toetuma oma tugevusele ja ei karda raskusi, sest me mõistame – kõik sõltub meie tegevusest! Meie soov on üha rohkematele inimestele tutvustada traavisporti ja hobumaailma üldiselt.

Seega, kui te ei ole meie suhtes ükskõiksed või tahate lihtsalt ühe heateo teha – tulge traavivõistlustele. Panustage oma lemmikutele, osalege meie üritustel, tooge kaasa sõpru. Teie abi on meile hindamatu!