Ime

Kui inimesed, kes hoolivad, saavad kokku ühise teo nimel, sünnib IME!

Nii juhtuski 15. jaanuaril! Omades hinges suurt soovi ja veidi vahendeid, korraldasime kõik üheskoos – Linda Saks, Inna Surnin, Inna Podlužnaja, Nelia Ailen, Valentina Purtova, Valli Shustrik, Jekaterina Merzina, Marina Saks, Andrei Petrunin – Tallinna Kadaka Põhikooli 180-le erilisele lapsele SUURE PEO! Hipodroomi kaks suurt hobust, projekti osalised Korsar ja Jack, ning meie kõige väiksemad ponid Julia ja tema pisipoeg Nemo kinkisid täna TINGIMUSTETA ARMASTUST kõikidele lastele ja täiskasvanutele!

Mitte kõik lapsed ei saanud minna õue. Siis kogus poni Julia JULGUSE kokku ja läks ise kooli, kus 30 minuti vältel lasi ennast kõikidel soovijatel kallistada ja paitada! JULGUSE pidi kokku võtma mitte ainult poni JULIA, vaid ka paljud lapsed, oli see ju paljude jaoks esimene kokkusaamine PONIGA!

AITÄH Inna Surninile ja tema tüdrukutele maitsvate küpsiste eest, mida nad küpsetasid mõni päev enne üritust. Täname Inna Podlužnajat idee eest külastada Kadaka Põhikooli ja et ta korraldas igale lapsele pisikingitused!

See päev jääb veel kauaks meie südametesse!

Need, kel soovi projekti toetada näiteks ideede või oma osalusega, võivad kirjutada meile e-posti aadressil info@puhkahobustega.ee.

Samuti võib teha annetuse lastearvele EE892200221066469639 Erika Petrunina. Kõikidest ülekannetest kanname põhjalikult ette eraldi aruandes.

Koos võime korraldada veel ühe heateo, veel ühe väikese ime kõigi nende rõõmuks, kes seda nii väga ootavad!

Galerii

ime-01
ime-02
ime-03
ime-04
ime-05
ime-06
ime-07
ime-08
ime-09
ime-10
ime-11
ime-12