Heateod elavad meie südametes

Heateod elavad meie südametes ja me loome neid oma kätega!

Juba enam kui aasta tutvustab projekt Puhkahobustega Tallinna Hipodroomi külastajatele hobuste põnevat maailma. 2018. aasta jooksul külastas meid enam kui 8000 inimest. Hiljuti selgus aga, et Tallinnas on ka peresid, kes ei saa teatud põhjustel ajaloolist hipodroomi külastada.

Mõni päev tagasi pöördus meie poole ühe erilise lapse ema Inna Podluzhnaja palvega korraldada üks tore üritus koos hobustega Tallinna Kadaka Põhikoolis. Koolis õpib tema tütar ja veel 180 erivajadusega last. Inna Podluzhnaja armas tütar on juba aastaid hobuseid külastamas käinud ning ema on täheldanud nende positiivset mõju lapse emotsionaalsele seisundile. Inna räägib, et mitte kõikidel selles koolis õppivate laste peredel pole võimalik korraldada oma lastele hipodroomi külastust ning seoses sellega soovib kinkida seda rõõmu ja anda nimetatud õppeasutuse kõikidele õpilastele võimaluse tunda hobuste tingimusteta armastust.

Projekt Puhkahobustega ja Tallinna Hipodroom toetasid Inna Podluzhnaja ideed ning koostöös teiste vabatahtlike Aimur Metsa, Linda Saksi, Inna Surnini ja Valentina Purtovaga juba alustanud ettevalmistust heategevusürituseks Tallinna Kadaka Koolis, kuhu 15. jaanuaril tuuakse kohale ponid ja hobused. Lapsed saavad üritusel lähemalt tutvuda õilsate loomadega, paitada nende pehmet ja sooja keha, tunda emotsionaalset ühtsust ja kostitada uusi sõpru maitsva krõmpsuva porgandiga.

Selleks, et antud üritus jääks veel kauaks iga lapse südamesse, soovime kinkida kõikidele meeldejäävaid kingitusi.

Inna Podluzhnaja ja projekt Puhkahobustega üksi ei saa selle suure ettevõtmisega hakkama, seega kui soovite võtta osa ja toetada heategevuslikku projekti Tallinna Kadaka Koolis, siis ootame teie ideid ja ettepanekuid (animaator, fotograaf, kingitused) e-posti aadressile info@puhkahobustega.ee või telefonile +372 55937139. Kui soovite teha annetuse, saab seda teha ürituse arvele EE892200221066469639 Erika Petrunina nimele. Arvel olevate vahendite liikumisest anname täieliku ülevaate.

Kadaka koolis õpib 180 imelist ja toredat last. Ürituse korraldamiseks on vaja kokku saada summa 1000 eurot.

See summa sisaldab endas:
Kingitust igale lapsele
Loomatoitu
Prinditud fotot igale lapsele mälestuseks

Tallinna Hipodroom ja projekt Puhka Hobustega toetab üritust spetsiaalselt väljakoolitatud, rahulike ponide ja hobustega ning kaasneva personaliga.

Kõik ülejaanud kulud võtavad organisaatorid enda kanda.

15. jaanuarist võib saada üks eriline päev meie meeskonna ja kõikide Kadaka kooli õpilaste jaoks. Olge ka teie ühe suure heateo osaline – aidake kinkida tingimusteta armastust kõikidele abivajajatele.

P.S.
Tallinna Kadaka Põhikooli üritus on tegelikult ühe suure ja vajaliku asja algus, milleks on tingimusteta armastuse kinkimine kõikidele abivajajatele. Järgnetest üritustest räägime sotsiaalvõrgustikes, nii et liituge meie Puhkahobustega lehega, et olla kursis kõige toimuvaga.
Heateod elavad meie südametes ja neid loome oma kätega.

KINNINE HEATEGEVUSÜRITUS!
KÄESOLEV EVENT ON LOODUD INFO EDASTAMISEKS, ARUANDLUSEKS JA LÄBIPAISTVUSE TAGAMISEKS!