Firmapidu

Firmapidu

Firmapeo korraldajatel on alati kolm suurt ülesannet: et oleks äge, et oleks teistmoodi, et jääks meelde. Meil, siin Tallinna Hipodroomil, on lahenduseks lihtne retsept. Firmapidu, mis meie juures korraldatakse ongi äge, teistmoodi ja jääb meelde.

Me saame korraga vastu võtta lausa poolsada pidulist. Paneme julgemad neist elukutselise kutsari kõrvale kaarikusse ja demovõistlus võib alata! Nende maailm, kes mõned minutid hiljem kaarikust maha astuvad, ei ole enam endine. Neil on ülivõimas elamus, mis tänapäeval on vaid väheste osa.

Peo käigus korraldame ka tempoka kiirkursuse toto-mängust ja tema olemusest. Aitame aru saada, mis päris võistluse kestel rajal toimub. Kui siis algab tõsine võidujooks, saavad meie külalised sellest kätte „kogu mahla“.

Enamasti jõuavad meie külalised sellegi saladuse jälile miks kogu arenenud maailmas on hobuvõiduajamised pööraselt armastatud. Hetkedel, mil võistlejad tormavad finišisirgel, on kümnete kapjade tümin tunda lausa läbi kingataldade. Igas normaalse närvikavaga inimeses äratab see iidseid emotsioone, millest varem aimugi ei olnud.

Üheskoos panustamise riski jagades ja kolleegidega rajaservas lemmikhobusele hõisates, võrsub firma kollektiivi sees omakorda uusi ja tihedamaid sidemeid.

Vanajumal oli väga heas tujus, kui ta hobuse valmis meisterda. Ringkäigul tallidesse saab aga teada, kes too imeilus loom õigupoolest on? Kuidas hobused sinnani treenitakse, et esimeste võistlussekundite tiksudes võib mõne kiirus tõusta sajakilomeetrise tunnikiiruse lähedale. Seejärel võivad pidulised endid juba natuke asjatundjateks pidada. Nüüd hobust patsutades, juba teatakse, keda patsutakse. Ja see on ülimalt noobel.