Sõnal "fänn" on erinevad tähendused

Miks on “FÄNNIDE” toetus hobustele nii vajalik?

Sõnal “fänn” on erinevad tähendused – kirglikust kaasaelajast kuni tavalise spordiürituse pealtvaatajani. Kuid kõige rohkem tahame arvata, et fänn on see, kes suunab oma tähelepanu sellele, kelle eest ta on võimeline kõik mängu panema. Kuidas ka ei tõlgendaks – võistlus on võimatu ilma mõlema pooleta, selles on nii osalejad kui ka publik.

Me teame, et hobused on loomad, kes on väga distsiplineeritud ja inimestega koostööaldid. Kuid nad ootavad meilt ka väärilist vastukaja. Ilma teiepoolse toeta, julgustuseta, tähelepanuta on hobustel raskem võistelda. See vähendab nende võitlusvaimu!

Tuletage meelde oma enda etteasteid koolis või siis jalgpallimatšil. Loomulikult tahate näidata suurepärast tulemust ja olla parimad. Nähes aga tuttavaid nägusid kas saalis või tribüünidel ning kuuldes aplausi ja kaasahõikeid, innustute veelgi enam ja tulemus ei lase end oodata!

Hobusedki tunnevad teiepoolset toetust ja soovivad näidata parimat, milleks nad on suutelised! Eelmisel aastal Tallinna Hipodroomi rajal püstitati ligi 10 rajarekordi!

Hippodroomil algab uus hobuste võidusõidu hooaeg ja me loodame, et te saate võistlustel sagedasteks külalisteks olema. Teiepoolne toetus ja tagasiside on meile tähtsad. Püüame koos teiega organiseerida huvitavaid ja meeldejäävaid sündmusi.