Активный день на Таллиннском Ипподроме

Aktiivne päev Tallinna Hipodromil

Sellist asja, mis 11 augustil Tallinna Hipodroomil juhtus, ei ole meie sõitjad veel näinud-kuulnud.

Puhkahobustega külalised veetsid vaba aega hipodroomil ning avaldasid oma emotsioonidega muljet isegi traavivõistluste kohtunikele.

Nende vastuvõttu alustasime ekskursiooniga hipodroomil tutvustades inimestele hobumaailma. Edasi sai nad kurssi viidud totomängu peensustega ja aidatud ka favoriitide väljavalimisel. Esimesed kaks traavijooksu möödusid rahulikult kuid järgmises neljas jooksus ei hoitud end enam tagasi! Oma väljavalitutele elati häälekat kaasa. Viimases jooksus, EV100 Karikasarja VII etapp, ei suutnud ka kõige tagasihoidlikum inimene rahulikuks jääda.

Sõitjate jaoks on pealtvaatajate kaasaelamine kui autasu hästi tehtud töö eest. Tore oli näha naeratust nende näol.

Traavijooksu võitja autasustamine on omaette traditsioon. Kutsusime sellele tseremooniale ka meie külalised. Archie Ride ja Märt Pello olid oma jooksus parimad. Sõitja õnnelik naeratus, foto mälestuseks, jälg traavivõistluste ajalukku – sellega lõppes meie aktiivne puhkus hipodroomil.

Täname Tallinna Hipodroomi emotsioonide ja külakosti eest, Hoburiistade Varustuse ja Hulgimüügi OÜd hobuteki eest, Kiirprinti logo eest, VIPLINEi uute stardinumbrit eest!

Kohtumiseni Tallinna Hipodroomil!

Galerii

01
02
03
04
05