Ratsutamine

Tänapäeva kiire elutempo juures püüavad inimesed sageli ruttu oma emotsionaalset väsimust taastada ning jõudu koguda, et naasta puhanuna oma tegemiste juurde.

Pakume teile selleks parimat võimalust – lõõgastav ratsutamine Tallinna Hipodroomi territooriumil.

Lõõgastav ratsutamine koosneb mitmest etapist, mis järk-järgult vabastavad teid igapäevastest tühjatest mõtetest, selgineb ka mõistus. Lisaks emotsionaalsele lõõgastumisele saate tasakaalustatud koormuse kogu keha lihaskonnale, mis omakorda avaldab positiivset mõju teie üldisele seisundile tuues esile palju positiivseid aistinguid.

Ratsutamise esimene etapp – tutvumine hobusega. Saate talle omakäeliselt maiustusi pakkuda, porgad ning tükike suhkrut. Hobuse pehmed ja sametised mokad ning soe keha loovad hea aluse temaga suhtlemiseks, viivad argised mõtted mujale.

Ratsutamise teine etapp – lõõgastav ratsutamine kas hipodroomi territooriumil või metsas. Tõustes sadulasse olete maistest muredest kõrgemal. Tunnete, kuidas hobuse seljalihased töötavad, maa möödub jalge alt, ehk on isegi pisut hirmutav… kuid milline suurepärane tunne! Te saate oma keha uuesti tundma õppida, parandada kordinatsiooni, anda lihastele toniseerivt ja tervendavt koormust, suurendada enesehinnangut ja leevendada närvipinget.

Lõõgastav ratsutamine on suurpärane ajaveetmise võimalus teile kallite ja lähedaste inimeste seltsis.

Hinnad alates 40 Eurost

Võite meiega ühendust võtta ja me korraldame teile ürituse vastavalt teie soovidele.

Galerii

01
02
03
04
05
06

Kontaktid

Valentina Purtova

Valentina Purtova

Tel.: +372 5593 7139

info@puhkahobustega.ee

Peale vormi täitmist võtame Teiega ühe tööpäeva jooksul ühendust ning lepime järgmistes sammudes kokku. Ürituse broneerimiseks või lisaküsimuste korral palume helistada telefonil või kirjutada e-mailile.


Tellimisvorm