Perepäev hipodroomil koos ratsutamisega

Pakume teile hinnalist võimalust veeta pereringis meeleolukas päev Tallinna Hipodroomil ning tutvuda “hobumaailmaga”.

  • Ekskursioon hipodroomil jätab kustumatu mulje kõigile lastele ja ka täiskasvanutele ning mõnel juhul võib suhtlemine hobusega saada tõeliseks hingepalsamiks. Saate teada, et ka hobuste seas, nagu inimestegi seas, on olemas flegmaatikuid, melanhoolikuid, sangviinikuid, koleerikuid. Juttu tuleb hipodroomi 95-aastasest ajaloost ning räägitakse huvitavaid seiku hobuste- ja sõitjatega juhtunust.
  • Hobuste/ponide söötmine – võttes kaasa korvikese porganditega, saate neid kostitada. Tunnetate oma peopesal hobuste pehmete mokkade puudutust. Veendute, kui delikaatsed ja õrnad on need suurepärased olevused.
  • Ratsutamine – lõpuks, kui hobuse soe keha, tema lakk ja karvkate on puhastatud saabub aeg teha üks ratsasõit. Tõustes sadulasse olete maistest muredest kõrgemal. Tunnete, kuidas hobuse seljalihased töötavad, maa möödub jalge alt, ehk on isegi pisut hirmutav… kuid milline suurepärane tunne!

Terve päeva jooksul saadab teid kogenud Tallinna Hipodroomi töötaja.

Hind 80 Eurot

Võite meiega ühendust võtta ja me korraldame teile ürituse vastavalt teie soovidele või siis pakume juba valmisolevaid ekskursiooni pakette.

Galerii

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12

Kontaktid

Valentina Purtova

Valentina Purtova

Tel.: +372 5593 7139

info@puhkahobustega.ee

Peale vormi täitmist võtame Teiega ühe tööpäeva jooksul ühendust ning lepime järgmistes sammudes kokku. Ürituse broneerimiseks või lisaküsimuste korral palume helistada telefonil või kirjutada e-mailile.


Tellimisvorm