Perekondlik fotosessiooni poniga

Arhiivid või siis albumid perekondlike fotodega – need on kogumid kõige õnnelikematest momentidest meie elus. Nende abil saame elustada möödunut, tuletada meelde omi tolleaegseid tundeid-mõtteid. Perekondlikud fotod aitavad meenutada lapsepõlve. Kes meist mäletab, millised me olime 3, 5, 8, 12 aastasena? Fotode abil saame pöörduda taas oma muretusse lapsepõlve.

Perekondliku ürituse korraldamine, näiteks fotosessioon poniga, võib olla meeldejääv sündmus iga lastega perega jaoks. Pehmelakalised ponid rõõmustavad meie pisipõnne. Nad saavad neid porganditega sööta, ratsutada kas siis sadulas istudes või niisama seljas sõites. Selline tegevus toob esile paljud erksad emotsioonid- siira armastuse, hoolivuse ja hingesoojuse. Need tunded omakorda aitavad kaasa eduka fotosessiooni läbiviimisel väsitamata lapsi ja perekiikmeid. Fotosessiooni poniga on suurepärane võimalus aktiivselt värskes õhus oma lähedastega aega veeta.

Kostüümid, isikupärane meik ja vajalikud atribuudid on vastavalt vajadusele ja võimalustele kliendipoolsed.

Hobuse valik, fotosessiooni atribuutika ja koht pildistamiseks tuleb eelnevalt fotograafiga kokku leppida.

Hind 105 Eurot

Võite meiega ühendust võtta ja me korraldame teile unustamatu perekondliku fotosessiooni poniga vastavalt teie soovidele või siis pakume juba valmisolevaid stsenaariume.

Tähtis on teada, et hobune on ikkagi loom ning ette võib tulle ootamatusi. Veenduge, et teil ja teie lastel ning teistel pereliikmetel ei ole allregiat hobuste suhtes.

Galerii

01
02
03
04
05
06

Kontaktid

Valentina Purtova

Valentina Purtova

Tel.: +372 5593 7139

info@puhkahobustega.ee

Peale vormi täitmist võtame Teiega ühe tööpäeva jooksul ühendust ning lepime järgmistes sammudes kokku. Ürituse broneerimiseks või lisaküsimuste korral palume helistada telefonil või kirjutada e-mailile.


Tellimisvorm