Kasulik teave

KASULIK TEAVE HIPODROOMI KÜLASTAJALE VÕISTLUSTE AJAL 

Tallinna Hipodroom – hobustele koht, kus töötada; inimestele paik, kus meelt lahutada.
95-aastasel Tallinna Hipodroomil on linnarahvale palju pakkuda.

Neile, kes hindavad värskes õhus meelelahutust, on lausa omamoodi paradiis püsti pandud ning  toimuvad siin kaasahaaravad hobuste võistlused! Üritus on tasuda ja kohale saab tulla perega!

Esmakordselt võistluspäeva uudistama tulnud inimesele kostub ja näeb siin paljugi arusaamatult. Seoses sellega korraldame tasuta Traavispordi tutvustamis Seminare või valmistasime ette VIDEO

VÕISTLUSTE KALENDER JA KAVA ASUVAD SIIN

VIDEO:  KUIDAS VALIDA FAVORIITE

VIDEO: MILLISEID MÄNGE MÄNGIDA HIPODROOMIL 18+ 

REGISTREERIDA SAAB SIIN: TRAAVISPORT

MIS ASI ON TOTO SEMINAR?

Totalisaatoriks nimetatakse panuste tegemist eelnevalt mittekindlaskmääratud sündmuste ennustamisel, näiteks hobuvõiduajamise tulemustele.

Totalisaator on mõneti sarnane loteriiga, mille tulemusi pole võimalik täpselt kindlalt ette ennustada, samas on aga teatud täpsusega võimalik hinnata tulemuste tõenäosust.

Spordist arusaamine ja mängu aluste tundmine võib aidata teha seda täpsemalt ja võiduvõimalusi suurendada.

Toto seminar pole kõigest üks koolitus, vaid ka huvitav ajaveetmise võimalus koos oma sõpradega hubases baarialas, kust saate jälgida vägevaid spordiüritusi suurelt ekraanilt!
Registreerida saab siin: https://goo.gl/forms/dKPQLOxO68PJyYvz2

OLULINE TEADA:

* Toto seminarist saavad tasuta osa võtta kõik vähemalt 18-aastased isikud (vajalik on eelnevalt koolitusele registreeruda).

* Kaasas peab olema sularaha. Seminari lõpus saate proovida oma värskeltomandatud teadmisi totalisaatorist osa võttes ja teha panuseid reaalajas (minimaalne panus on 1 euro).

* Osalemine on TASUTA!

* Tallinna Hipodroom teeb koostööd PRANTSUMAA HIPODROOMIDEGA ja Iga päev toimub seal keskmiselt 35 hobuvõiduajamist, mis mängija õige valiku korral tähendab võimalust võita tuhandeid eurosid!

Rohkem infot ja oma panuseid saab teha ONLINE KESKKONNAS www.toto.ee

Rohkem infot, nõuandeid ja abi saad küsida siin: Mihkel +372 52 600 81/ Valentina +372 55 93 71 39

 

KASULIK TEAVE RATSUTAJATELE

Riietus – ratsutamiseks on kõige parmead ratsapüksid. Esimesteks korradadeks võib need asendada sääristega või tihedast kangast sportpükstega. Teksapükse ei ole soovitav jalga panna, seesmine õmblus võib hakata hõõruma. Üleriided vastavalt teie soovile. Kõige mugavam on kampsik millele on peale tõmmatud vest või jope. Väga soojalt ei ole vaja riietuda, ratsutamine on väga aktiivne tegevus.

Ohutustehnika

  • hobusega tuleb rahulikult ja õrnalt ümber käia. Tema tähelepanu köitmiseks tuleb teda alati esimesena rahuliku ja vaikse häälega kõnetada
  • hobusele selga istudes peate jälgima tema liikumissuunda, s.t. teie peate vaatama samas suunas, mis hobunegi. Sadulasse tõustakse vasakult poolt, s.t. panete oma vasaku jala jalusesse ja tõusete sadulasse
  • vältige tugevate/teravate helide tekitamist, ärge püüdke hobuse seljast maha hüpata kui ta mingil põhjusel ehmub ja teeb järske liigutusi
  • kunagi ei tohi hobusele läheneda tagant poolt
  • grupis sõites hoidke omavahelist distantsi
  • kui hobune on kangekaelne olge kannatlik kuid samal ajal ka nõudlik seejuures ei tohi hobust ratsmetest järsult rebida
  • ratsutamise ajal olge tähelepanelik ning hoidke hobusega pidevat kontakti. Ärge laske ratsmeid lõdvaks, eriti traavi ja galopi puhul, kus ratsmed peavad olema pidevalt kerges pinges
  • ratsmeid ei tohi keerutada ümber sõrmede või randmete, traumaoht
  • enne sadulast maha tulekut võtke jalad mõlemast jalusest välja

Kontaktid

Valentina Purtova

Valentina Purtova

Tel.: +372 5593 7139

info@puhkahobustega.ee

Peale vormi täitmist võtame Teiega ühe tööpäeva jooksul ühendust ning lepime järgmistes sammudes kokku. Ürituse broneerimiseks või lisaküsimuste korral palume helistada telefonil või kirjutada e-mailile.


Tellimisvorm