Fotosessioon hobusega

Fotograafia – see on kujutise salvestamine ilma seda käsitsi ümber joonistamata. Hetk ajalugu, mis püütakse kaameaga kinni ning jäädvustatake alatiseks. Aga fotosessioon hobusega lubab teil endaga paremini tuttavaks saada.

Hobustega ürituste korraldamise ajal jõudsime äratundmisele, et suhtlemine hobustega tekitab igas vanuses inimestele erilisi tundeid. Puudutades nende sametist keha inimene tahtmatult naeratab, tema hing täitub õrnuse ja armastusega, tekib hetlekine eriline kontakt selle graatsilise loomaga, mis on täiusliku foto tegemiseks nii olulune.

Alateadlikul tasemel toob hobune inimeses välja terve hulga emotsioone, just sellepärast paistavad hobustega tehtud fotode kangelased väga siirad ja eredad.

Personaalne fotosessioon hobusega annab hea võimaluse ise-endaga tutvumiseks. Vabadus, tundlikkus ja ilu, hellus ja kiindumus, kirg, eriline võlu ja paljud muud inimhinge ilmingud avalduvad sellistel fotodel.

Registreeru profesionaalsele fotosessioonile ning avata oma “mina”.

Kostüümid, isikupärane meik ja vajalikud atribuudid on vastavalt vajadusele ja võimalustele kliendipoolsed.

Hobuse valik, fotosessiooni atribuutika ja koht pildistamiseks tuleb eelnevalt fotograafiga kokku leppida.

Hind  105 Eurot

Võite meiega ühendust võtta ja me korraldame teile unustamatu fotosessiooni hobusega vastavalt teie soovidele või siis pakume juba valmisolevaid stsenaariume.

Galerii

01
02
03
04
05
06

Kontaktid

Valentina Purtova

Valentina Purtova

Tel.: +372 5593 7139

info@puhkahobustega.ee

Peale vormi täitmist võtame Teiega ühe tööpäeva jooksul ühendust ning lepime järgmistes sammudes kokku. Ürituse broneerimiseks või lisaküsimuste korral palume helistada telefonil või kirjutada e-mailile.


Tellimisvorm