Firmapidude korraldamine

Kui te otsustate oma firmapidu korraldada vaid ühel päeval, võime pakkuda teie käsutusse kogu hipodroomi territooriumi. Siin asub restoran, mis mahtuab 50 inimest, terrass, suur asfalteeritud ala, suur muruväljak ning kilomeetrine erikattega ovaal.

Meie maailm on nii seatud, et 50% meie edust sõltub meeskonnast ja toetavast keskkonnast, veel 35% võib juurde anda meie eluviis ning ainult 15% jääb oskuste ja teadmiste osakaaluks.

Üllata ja rõõmusta oma töötajaid suheledes hobustega, korraldades firmaüritusi Tallinna hipodroomil.

Firmapeo ajal süvenevad teievahelised kontaktid. Suurt rõõmu pakub emotsionaalne suhtlemine hobustega. Hoogu annab juurde vabadusetunne, hasart, risk panustada ning kaasaelamine oma lemmikule.

HINNAD JA PAKKUMISED LEIAD SIIN

Teie firmaürituse läbiviimiseks on järgmised võimalused:

  • Ülevaatlik ekskursioon hipodroomil koos tallide ja hobuste külastamisega. Hobused on hämmastavad loomad. Nad on ilusad, graatsilised, tugevad ja vabad olles ühtlasi ka tundlikud ja ettevaatlikud. See teeb nad pisut müstiliseks ning seda saladust tahaks lahti harutada. Hobusega suheldes peab olema üdini aus ja avameelne. Firmapeol võib see edasi kanduda ka teievahelistesse kontaktidesse ning seeläbi lähenete teineteisele.
  • Tutvumine traavispodri- ja totopanuste peensustega. Esmapilgul tundub ju kõik lihtne olema kuid kindlasti on vaja endale selgeks teha pisimadki detailid. Jooks kestab 2-2,5 minutit, lühemal distantsil vähemgi. Kired hakkavad aga möllama juba enne, kui traavlid rajale tulevad. Kuidas favoriit välja selgitada, seda aitavad teil teha Tallinna Hipodroomi spetsialistid.
  • Stardiautoga näidistraavivõistlused. Traavivõistlused – see on kaasahaarav vaatepilt. Hobused võivad stardis väga suuri kiiruseid arendada, kuni 100 km tunnis. Edasine jooks võib areneda kuni 60 km tunnis ja seda traavis, (hobuse loomulik allüür kiire jooksu puhul on galopp). Raske on ära arvata, kes esimesena finishijoone ületab.
  • Isiklik osalemine näidisvõistlustel, kus võid kogeda salapärase hobuse täielikku võimsust ja jõudu. Iga sportlase elus on viimased sekundid enne võistluste algust kõige pingerikkamad. Näidisvõistlustel tõuseb adrenaliini tase ja südametukse viimasel 300 meetril. Traavel väljub viimasele sirgele, kiirus kasvab ning tundub, nagu ta tõuseks maast lahti. Kuuled kuidas hobuse ninast pahiseb õhku sisse-välja, tema pingutus on maksimaalne, liigutused täpsed. Sina istud kärus hoides kramplikult kinni varustusest saades temaga üheks. Hipodroom – see on paik, kus ainult selliseid momente saab üle elada.
  • Võitjate autasustamine karikate ja kingitustega ning ühine ajaveetmine ühise laua taga.

Hinnad alates 650 Eurost

Võite meiega ühendust võtta ja me korraldame teile ürituse või pakume valmis pakette ja aitame muuta teie ettevõtte puhkuse ebatavaliseks ja meeldejäävaks.

Galerii

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12

Kontaktid

Valentina Purtova

Valentina Purtova

Tel.: +372 5593 7139

info@puhkahobustega.ee

Peale vormi täitmist võtame Teiega ühe tööpäeva jooksul ühendust ning lepime järgmistes sammudes kokku. Ürituse broneerimiseks või lisaküsimuste korral palume helistada telefonil või kirjutada e-mailile.


Tellimisvorm