Ekskursioon hipodroomil

Kutsume teid kaasahaaravale jalutuskäigule Baltikumi vanimal aastaringselt töötaval hipodroomil ning osa saama tema 95-aastasest ajaloost.

Meie jalutuskäigu ajal on teil võimalus suhelda hipodroomi asukatega, tundma õppida “hobumaailma”, kuulete huvitavaid seiku ja fakte nii hobuste- kui ka sõitjatega juhtunust. Ürituse kestel avame teile talliuksed, räägime traditsioonidest ja tavadest, mis on säilinud tänapäevani. Viskame pilgu sepikotta, näeme, kuidas valmivad hobuste rauad. Lõpetuseks saate silitada hobuse sametist nina, pehmet keha ning temaga ratsutada.

Jalutuskäigu aja saate teada, kes ja millal hipodroomi ehitas, millist rolli mängib Tallinna Hipodroomi ajaloos krahv Orlov, miks ameerika traavel on Maailma kiireim traavel ning millist tõugu hobuseid elab veel Tallinna Hipodroomi tallides. Räägime teile, kuidas kujundatakse tulevasi tsempione ning kuidas luuakse hobuse- ja sõitjavahelline eriline side. Juttu tuleb traavivõistlustest ning nendega seonduvatest reeglitest. Saate teada, milliseid hobuspordi alasid veel olemas on. Üllatusega veendute, et hobused on meiega väga sarnased ning nad on suutelised avama meie hinge salajasi uksi.

Ürituse korraldamiseks on meil järgnevad pakkumised:

Hinnad alates 80 Eurost

Võite meiega ühendust võtta ja me korraldame teile ürituse vastavalt teie soovidele või siis pakume juba valmisolevaid ekskursiooni pakette.

Galerii

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12

Kontaktid

Valentina Purtova

Valentina Purtova

Tel.: +372 5593 7139

info@puhkahobustega.ee

Peale vormi täitmist võtame Teiega ühe tööpäeva jooksul ühendust ning lepime järgmistes sammudes kokku. Ürituse broneerimiseks või lisaküsimuste korral palume helistada telefonil või kirjutada e-mailile.


Tellimisvorm